Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Charytatywny turniej kopa sportowego dla małej Diany

22wianki06

Jest plażowa piłka ręczna, nożna i siatkówka to, dlaczego nie miałoby być turnieju w kopa sportowego w „piachu”.

Tak się właśnie stało i w niedzielę 3 czerwca pod dużym namiotem w szranki stanęli amatorzy gry kopa sportowego. Łącznie do rywalizacji zasiadło 92 graczy w tym osiem kobiet.

Zanim karty poszły w ruch mama małej Diany Maćkowiak powiedziała kilka słów o chorobie swojej córki i podziękowała za włączenie się w pomoc finansową amatorom kopa.

Po tym już była walka według regulaminu KSKS to jest pięć rund po trzydzieści dwa rozdania.

Rywalizacja była wyrównana. Ostatecznie zwyciężył Andrzej Chumski z 18 dużymi i 72 małymi punktami. Kolejne miejsca zajęli: Jakub Grygiel 17/115 pkt., Ryszard Staniszczak 17/111 pkt., Bogdan Latanowicz 17/14 pkt., Zbigniew Małyszka 16,5/144 pkt., Czesław Zieliński 16/34 pkt., Stanisław Wściórka 16/100 pkt., Seweryn Kaczmarek 16/52 pkt., Zenon Ciesółka 16/51 pkt. Barbara Skórzewska 15,5/76 pkt. Roman Kąkolewski 15,5/60 pkt.

Wyniki ogłoszone zostały na dużej scenie przy plaży.  

Pierwsza trójka turnieju : Andrzej Chumski, Jakub Grygiel i Ryszard Staniszczak otrzymali puchary i nagrody.

Puchar i nagrodę odebrała najwyżej sklasyfikowana z kobiet Barbara Skórzewska. Najstarszy zawodnik Leonard Majchrzak także otrzymał puchar i nagrodę

Patronat nad imprezą objął burmistrz Krzywinia Jacek Nowak.

Prezes Grzegorz Ratajczak i Dawid Boroń – Członek zarządu Kościańskiego Stowarzyszenia Kopa Sportowego cały dochód z imprezy przekazali rodzicom Diany, którzy wszystkim uczestnikom turnieju składają serdeczne podziękowania.

Zawody przeprowadziło Kościańskie Stowarzyszenie Kopa Sportowego.

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg