Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

VIII MASTERS POMORZE O Puchar Krajny

220702Mrocza01

02.07.2022 Hala Widowiskowo Sportowa ul. Marszałka Józefa Piłsudzkiego 4 w Mroczy został rozegrany Turniej Kaszubskiej Baśki z Asem Trefl, rozegrano go wg. obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport 5x32 rozdania w kategoriach: drużynowej i indywidualnej.

Otwarcia turnieju dokonał Dyrektor MGOKiR Pan Marian Wiśniewski życząc wszystkim zawodnikom jak najlepszych wyników w turnieju.

W kategorii open pierwsze miejsce zdobył Jędrzejczyk Marek reprezentujący drużynę Asy Chojnice zdobywając (26pkt-301stolikowe), 2. Ekman Kazimierz – Baszta Bytów (26pkt-211stolikowe), 3. Dąbrowski Grzegorz – Hotel Zamek Gniew (25pkt-210stolikowe), 4. Kania Marcin - Relax Borecki (24pkt-186stolikowe), 5.Kiedrowski Tadeusz – Asy Chojnice (22pkt-123stolikowe), 6. Klecha Marek - Kłos Werblinia (22pkt-109stolikowe), 7.Rybicki Henryk – Zamek Bytów (22pkt-101stolikowe), 8.Karczewski Tadeusz – Wda Świecie (22pkt-84stolikowe), 9. Słomiński Jan – Borowiacy Chojnice (21pkt-23stolikowe), 10. Cisewski Kazimierz – Bory Tuchola (20pkt-223stolikowe).

Panie: 1.Sikora Bożena - ChojniczankaChojnice, 2. Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów, 3.Żywicka Lidia – Zamek Bytów.

Drużynowo: 1.Baszta Bytów 77 pkt, 2. Asy Chojnice 77 pkt, 3. Hotel Zamek Gniew 75 pkt, 4. Kłos Werblinia 71 pkt, 5. Pasjonaci 70 pkt, 6. As Pik 2 As Pik I Chemża 67 pkt.

Zwycięzcą turnieju pamiątkowe puchary, medale i nagrody wręczył Pan Dyrektor Marian Wiśniewski. W przerwach między rundami zawodnicy mieli do dyspozycji catering, turniej baśki przebiegał w miłej i sportowej rywalizacji.

Patronat Honorowy:

Tadeusz Sobol – Starosta Powiatu Nakielskiego

Marian Wiśniewski -Dyrektor MGOKiR w Mroczy

Organizator:

MGOKiR w Mroczy

{galler}22/220702Mrocza{/gallery}

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg