Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Złota Tabakiera Kaszub- Żukowo 2019

190908Zukowo35

Hala Sportowa Żukowo ul. Armii Krajowej w dniu 25.08.2019 o godz 13 został rozegrany turniej baśki zaliczany do Masters Pomorze ( AS Trefl ).

Turniej rozegrano wg. obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport - 5 rund po 32 rozdania w kategoriach: drużynowej, par oraz open.

Do rozgrywek przystąpiło 141 zawodników i zawodniczek.

Najlepszym w kategorii open okazał się Orłowski Marian-Jeziorki Bytów, 2. Piastowski Zbigniew-Bociany Gdańsk, 3. Tietz Roman-As Pik II Chełmża, 4. Klimkowski Andrzej-Bar Pianka, 5. Kreft Kazimierz-Remus Żelistrzewo, 6. Rajski Kazimierz-Hotel Zamek Gniew, 7. Puchowski AndrzejSokoły Rumia.

Panie- 1.Kruk Elżbieta-Asy Kamień, 2. Dominik Maria-Kłos Werblinia, 3. Treder Danuta- Sokoły Rumia.

Pary - 1.Kuźmiński Mieczysław/Trocki Zbigniew-Orły Rumia, 2. Dąbrowski Grzegorz/Rajski Kazimierz-Hotel Zamek Gniew, 3. Maszke Andrzej/Jamrus Jan-Baśka Białogóra, 4. Szulc Jan/Flor Krzysztof-Zamek Bytów, 5. Trześniewski Kazimierz/Słomiński Jan-Borowiacy Chojnice.

Drużynowo – 1. Remus Żelistrzewo, 2. Relax Borecki, 3. Orły Rumia, 4. Hotel Zamek Gniew, 5. Jeziorki Bytów.

Zakończenia turnieju dokonała Pani Aleksandra Rogalewska-Kania - Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie wręczając zwycięzcą pamiątkowe puchary i nagrody życzącdalszych sukcesów.

Patronat Honorowy:

Wojciech Kankowski – Burmistrz Żukowa

Organizator:

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

 Wyniki znajdują się tutaj

 

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg