Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

Mistrzostwa Kujaw i Pomorza

20200920Tuchola12

W dniu 20.09.2020 o godz. 13:00 w Hali Sportowej OsiR ul. Waszawska 17 Tuchola odbył się   Turniej Baśki,

rozegrano 5 rund po 32 rozdania z Asem Trefl wg. obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport. Turniej był rozgrywany w 3 kategoriach: drużynowej, par oraz indywidualnej pań i panów.

Najlepszym zawodnikiem w klasyfikacji open okazał się Dąbrowski Czesław reprezętujacy zespół As Pik Szczupaki z Chemży 2. miejsce Pieńczewski Łukasz – As Pik II, 3. Polakowski Krzysztof – As Pik II, 4. Błociński Urlich – Plebanka Więcbork, 5. Borzych Franciszek – Borowiacy Chojnice, 6. Neńca Ryszard – Torotrans Chojnice, 7. Stopa Ryszard – Borowiak Czersk, 8. Ekman Kazimierz – Baszta Bytów.

Panie: 1. Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów, 2. Chrapkowska Mirosława – Skowronki Kinice/Huta, 3. Bartkowska Regina – KM Gdańsk

Pary: 1. Dąbrowski Czesław/Piekański Bernard – As Pik Szczupaki, 2. Pieńczewski Łukasz/Leśniewski Grzegorz – As Pik II, 3. Gonciarz Jan/Błociński Urlich – Plebanka Więcbork, 4. Brzoskowski Ryszard/Stopa Ryszard – Borowiak Czersk, 5. Trześniewski Kazimierz/Borzych Franciszek.

Drużynowo: 1. As Pik II, 2. As Pik Szczupaki, 3.Relax Borecki, 4. Plebanka Więcbork, 5.Asy Chojnice

Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze, w przerwach między rundami zawodnicy mieli do dyspozycji catering.

Zwyciezcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody.

Patronat Honorowy: Burmistrz Tucholi – Tadeusz Kowalski

Organizator: OsiR Tuchola

                   Zespół Bory Tuchola

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg