Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej o polityce prywatności.
KASZËBË BASZKA Ogólnopolski Portal Baśkarzy

KOSAKOWO – I MASTER KASZEBE

211017Kosakowo09

17.10.2021 – godz. 13:00 w Centrum Sportowym Kosakowo ul. Żeromskiego 11 rozpoczął się I Turniej Masters Kaszebe z Asem Serce,

rozegrano go wg. obowiązujących przepisów gry Baszka Méster Sport 5x32 rozdania w kategoriach: drużynowej, Turniej ten zapoczątkował cykl Masters Kaszebe który będzie składać się z 10 turniejów po których zostanie wyłoniony mistrz i mistrzowska drużyna.

W kategorii open pierwsze miejsce zdobyła Elżbieta Kruk reprezentująca drużynę Szpica Szemud

(26pk - 220 st), 2. Dąbrowski Grzegorz – Zamek Gniew (26pkt – 211 st), 3. Paszke Ireneusz – Baszta Bytów (24pkt – 164 st), 4. Czoske Wiesław – Lubawa (24pkt – 155 st), 5. Rychter Zdzisław – Orły Przodkowo (22pkt – 214 stolikowe),6. Jóżwiak Grzegorz – Jasna (22pkt – 139 st), 7. Maszke Andrzej – Baśka Białogóra (22pkt – 116 st), 8. Kreft Kazimierz – Remus Żeliszewo (22pkt – 74 st), 9. Klecha Marek – Remus Żeliszewo (21pkt – 73 st), 10. Kozakiewicz Mariusz – Wejher Wejherowo (20pkt – 139 st).

Panie: 1. Banowska Bernadeta – Orły Rumia, 2. Bołtruczyk Maria – Baszta Bytów, 3. Dominik Maria – Kłos Werblinia.

Drużynowo: 1. Remus Żeliszewo (74pkt – 191 st), 2. Lubawa (72pkt – 304 st), 3. Baszta Bytów (72pkt – 203 st), 4. Szpela Władysławowo (68pkt – 264 st), 5.Szpica Szemud (68pkt – 105 st), 6. Wejher Wejherowo (67pkt – 92 st).

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i nagrody, w przerwach między rundami zawodnicy mieli do dyspozycji catering. Turniej Baśki przebiegał w miłej i sportowej rywalizacji.

Patronat Honorowy:

Marcin Majek – Wójt Gminy Kosakowo

Marcin Kopitzki – Zastępca Wójta Gminy Kosakowo

 

Wyniki: indywidualnie, drużyny, panie

 

 

Polski pokerzysta wygrał prestiżowy turniej i zarobił ponad 1 mln euro

polski pokerzysta wygr

Piotr Nurzyński wygrał turniej EPT w Barcelonie i zarobił ponad 1 mln euro. Polak pokonał w całej rywalizacji niemal 2 tys. zawodników!

Gwiazdor futbolu w szponach hazardu.

gwiazdor futbolu

Arda Turan znalazł się na cenzurowanym w kolorowej prasie. Gracz Barcy stracił fortunę w jednym z kasyn w stolicy Katalonii.

Arda Turan po zakończeniu sezonu w La Liga udał się do kasyna w Barcelonie, gdzie miał stracić dużą kwotę pieniędzy - dowiedziało się Catalunya Radio. Według relacji informatora stacji radiowej, turecki piłkarz "Dumy Katalonii" po przegraniu pewnej sumy próbował się odegrać i postawił wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie.

Nie miał jednak szczęścia. - Turan stracił fortunę w barcelońskim kasynie - można przeczytać w "El Periodico". Hiszpańskie media nie podają ile stracił zawodnik Barcelony, ale podkreślają, że może chodzić o bardzo duże pieniądze.

Zdaniem dziennikarza Xaviego Camposa, przegrana w kasynie miała mocno naruszyć majątek 30-letniego sportowca. Na liście płac w klubie z Camp Nou za ubiegły sezon Turan - z zarobkami na poziomie 4 mln euro rocznie - znalazł się na dziesiątym miejscu.

Kilka dni temu gwiazdor futbolu znalazł się w centrum skandalu, do którego doszło w samolocie, lecącym z turecką kadrą z meczu w Macedonii (wynik 0:0). Reprezentant Turcji miał zaatakować dziennikarza, który poruszył temat premii finansowych w eliminacjach do Euro 2016.

Źródło https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/693494/gwiazdor-barcelony-w-szponach-hazardu-przegral-duze-pieniadze-w-kasynie

DWHelena logo-main-2 

cc09 o

 

Logo_OPO_Cetniewo-male.jpgbk.jpgchelmza.jpggck.jpgkontra.jpgksks.jpgpuck.jpgskj70.jpgwlks.jpgwolsztyn.jpgzkpjpg.jpg